Dobór biżuterii do sukni ślubnej

biż1Bardzo ważną kwestią jest dobór biżuterii do sukni ślubnej. Zazwyczaj dobieramy ją do całości sukni ale bardzo duże znaczenie ma przede wszystkim dekolt jaki posiada sukienka.
Jeśli suknia ma odkryty dekolt możesz pozwolić sobie na naszyjnik. Oczywiście w grę wchodzą także kolczyki i bransoletka. Możemy zdecydować się także na same kolczyki i wybrać bardzo okazały i ozdobny model. Przy dekolcie w serduszko wybieramy biżuterię w szpic

 
biz2

Przy dekolcie okrągłym modele biżuterii zaokrąglone. Do kreacji z zakrytym dekoltem nie dobieramy naszyjnika jednak z powodzeniem można postawić na ozdobne kolczyki. Przy długim rękawie oczywiście odpadają wszelkiego rodzaju bransoletki. Pamiętamy także o kroju sukni - styl księżniczki podkreślamy ozdobną biżuterią gdyż "duża" suknia wymaga odpowiednio większych dodatków. Przy skromnej dopasowanej kreacji możemy wybrać zarówno delikatne kolczyki jak i te bardziej rozbudowane. Zwiewne, dziewczęce suknie potrzebują ciekawej i delikatnej oprawy - nie przesadzajmy z biżuterią! Nie oznacza to jednak że musimy zrezygnować z wybranych długich kolczyków - niech będą jednak jedynym elementem ozdobnym.