Dzień Otwarty - relacja

Już po raz drugi miały Pani szansę wziac udział w Dniu Otwartym naszego salonu. Na ten dzień przygotowane były liczne atrakcje. Poza mierzeniem sukni mogły Panie skorzystać z bezpłatnego makijazu ślubnego oraz konsultacji fryzjerskiej i doboru fryzury. Na Pani które tego dnia zdecydowały sie na kupno sukni czekały rabaty na zakup biżuterii oraz welonów i ozdób do włosów. Wszystkie obecne tego dnia Panie wzięły udział w losowaniu, które odbyło sie o godzinie 18.

Szczęście dopisało Pani Katarzynie Rubce, która wylosowała bon rabatowy w wysokości 5% na zakup sukni ślubnej oraz Paniom: Joannie Gajos i Monice Kowal które wylosowały bony rabatowe w wysokości 15% na zakup biżuterii ślubnej z kryształów Swarovskiego. Bony sa ważne do 30lipca. Zapraszamy do odbioru nagród i serdecznie gratulujemy. 

Jeszcze raz olbrzymie podziekowania kierujemy do Pani Magdy Chwiejczak i Pani Eweliny Wadowskiej za absolutnie obłędne makijaże oraz Pani Bożenki z IF Studio za cudowne fryzury. 

Zapraszmy do zapoznania się z pełna relacja z Dnia Otwartego na naszym profilu na Facebooku oraz na blogu. Dziękujemy za obecność i przemiła atmosfere :)