Dzień otwarty 15 Grudnia

Dzień otwarty już za nami. Tak miłych i sympatycznych klientek życzymy sobie na codzień :) Oto, krótka relacja...

Dzień otwarty cieszył się sporym zainteresowaniem. Odwiedziło nas wiele Pań,także takich,które nie zapisały się na wyznaczoną godzinę i niestety nie mogły skorzystać z zaplanowanych atrakcji jak mierzenie sukien czy próbny makijaż ślubny. Natomiast otrzymały od nas słodkie upominki, co jest także zasługą Pani Anety,która zrobiła piękne pudełeczka. Pani Aneta robi zaproszenia ślubne do obejrzenia w naszym salonie ,na naszej stronie stronie www i blogu.

Wszystkim dopisywały humory i atmosfera była bardzo sympatyczna.

Makijaże wykonały dla naszych klientek Pani Daria i Pani Małgosia.Obie Panie pozdrawiamy i kierujemy specjalne podziękowania za poświęcony czas i energię :)

Nasze Klientki mogły skorzystać ze specjalnie przyotowanych na ten dzień promocji i rabatów na zakup sukni, biżuterii czy dodatków ślubnych.

Na koniec odbyło się losowanie bonów wartościowych - 100zł na zakup sukni ślubnej i 30 zł na zakup kompletu biżuterii z kryształów Swarovskiego. Zwyciężczyniom- Pani Dorocie i Pani Ewie serdecznie gratulujemy.

Pozdrawiamy ciepło wszystkie nasze klientki.Mamy nadzieję że czas spędzony w naszym salonie upłynął Wam równie przyjemnie jak nam:)

Zdjęcia do obejrzenia na naszym blogu...