o nas zdjecia1Ślub to uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której zakochani składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. To również czas wielu przygotowań, ustaleń i decyzji a wśród nich jedna z najważniejszych dla przyszłej Panny Młodej – wybór sukni ślubnej. Jest to dla kobiety szalenie ważna decyzja, bo każda z nich chce poczuć się pięknie, wyglądać wspaniale i zachwycająco a Salon Sukni Ślubnych Vestido powstał po to aby te pragnienia realizować.

Zainteresowania tematyką ślubną, zdobyta wiedza i doświadczenie skłoniły w 2010 roku właścicielkę – Annę Rzepecką do założenia własnej firmy, która swoją działalność rozpoczęła w Lublinie przy ul. Konopnickiej 3/1A.


o nas zdjecia2

W kolejnych latach działalności, firma rozwijała się poszerzając swoją ofertę, proponując swoim Klientkom coraz większy wybór sukni i dodatków z tematyki ślubnej. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom naszych Klientek nawiązaliśmy współpracą z pracownią krawiecką co dało nam możliwość szycia indywidualnych projektów sukni. W 2016 roku zmieniliśmy siedzibę firmy, otwierając nowy salon na ul. Herbowej 2 w Lublinie.


 o nas zdjecia3


Suknie Ślubne Vestido - to eleganckie miejsce i Salon, w którym w komfortowych warunkach i miłej atmosferze, każda z naszych Klientek na pewno wybierze suknię swoich marzeń. W stałej ofercie posiadamy bardzo duży wybór sukni w różnym stylu i w wielu fasonach, nowe modele renomowanych producentów, najmodniejsze wzory, kolory i rozmiary.

Suknie Ślubne Vestido to również ekskluzywny Komis z największym wyborem w regionie, posiadający stale ponad 150 sukienek w perfekcyjnym stanie, gotowych do przymierzenia i zakupu w bardzo atrakcyjnej cenie. Dodatkowo nasza pracownia krawiecka jest w stanie każdą zakupioną u nas sukienkę dopasować do indywidualnych wymiarów przyszłej Panny Młodej.
U nas możesz kupić suknie swoich marzeń, jak również wstawić w Komis swoją sukienkę już po ceremonii zaślubin.


 Dla nas suknia ślubna to nie tylko fason i kolor, ale także uczucia, emocje i odzwierciedlenie charakteru Panny Młodej. Chcemy aby nasze suknie spełniały wszystkie wymagania Klientek. Korzystając z wiedzy i doświadczenia zwracamy również uwagę na techniczne aspekty sukienki, wygodę noszenia i lekkość kreacji aby wybrany model był komfortowy także podczas przyjęcia weselnego. Nasze projekty to najnowsze trendy mody ślubnej uwzględniające indywidualne wymagania Klientek, najlepszej jakości materiały, koronki i zdobienia oraz wieloletnie doświadczenie krawcowej.

W naszej ofercie są:
- suknie ślubne,
- bolerka, etole i futerka - posiadamy okrycia na każdą porę roku,
- welony,
- biżuteria z krzyształów Swarovskiego,
- ozdoby do włosów, toczki i modne dodatki,
- zaproszenia ślubne,
- szycie sukien ze wzoru - profesjonalna krawcowa uszyje suknię Twoich marzeń